top of page
מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה | מה צריך לדעת?

איך זה עובד?

השכרת המתנפחים באיסוף עצמי מכפר סבא.

האם נכנס ברכב פרטי?

כן, רוב המתנפחים נכנסים בקלות. לחצו על הכפתור לפרטים ובדקו.

יש הובלה?

לא, אנו עובדים באיסוף עצמי בלבד.

איך מנפחים?

הרכבה פשוטה, כל המתנפחים מגיעים עם מפוח חשמלי המתחבר לשקע רגיל. 

כמה זמן לוקח לנפח?

עד 5 דקות והמתנפח מוכן לשימוש.

אין חשמל מה עושים?

ניתן להשכיר גנרטור נייד שיספק חשמל במקום.

כמה מקום צריך?

כל מתנפח עם המידות שלו, לחצו על הכפתור לפרטים ובידקו.

איך אוכל לדעת שהציוד נקי ותקין?

כל המתנפחים שלנו עוברים בדיקת תקינות וניקוי יסודי.

האם המתנפחים בטוחים?

בוודאי! כל המתנפחים עומדים בתקן ומיועדים לילדים.

מדריך יום הולדת להשכרת מתקנים מתנפחים:

ימי הולדת לילדים הפכו לאטרקציה של ממש אם פעם היה מספיק להזמין קוסם ונקניקות בלחמנייה , כיום יום הולדת דורש גיוון וחדשנות בכל פעם .

לכן הכנו לך רשימה של המלצות שכדאי לבדוק לפני האירוע בכדי שיום ההולדת יעבור בצורה המהנה והנוחה ביותר.

השכרת מתנפחים לימי הולדת או ארועים משפחתים הפכה לאחת האטרקציות הטובות ביותר מכיוון שהשכרת מתנפחים היא עניין פשוט, הם נכנסים לרכב פרטי בקלות, דורשים תפעול פשוט ומנימילי ומספקים פעילות נהדרת לילדים !

לפני השכרת מתנפחים חשוב לקחת בחשבון כמה דברים:

כמה קריטריונים:

1) מיקום - למיקום יום ההולדת\האירוע ומיקום המתנפח חשיבות רבה מבחינות רבות לכן אספנו מספר מקומות אם חסרונות ויתרונות של כל מקום:

 

בית\דירה-המתקנים המתנפחים שנמצאים אצלנו באתר נבחרו במיוחד כך שיתאימו כמתנפחים לחצר, מתנפחים לגינה, מתנפחים לבית ועוד. המפוחים שקטים במיוחד נמצאים בריחוק מהמתקן המתנפח ובכך מאפשרים לילדים לשחק מבלי חשש שיסתבכו עם המכשיר החשמלי המפוח. יתרון נוסף בשימוש ביתי הוא נקודת החשמל שבחיבור ישיר או באמצעות קבל מאריך ניתן לחבר את המפוח ללא עלות נוספת של גנרטור.

לסיכום: חשמל - יש

           מקום- תלוי בגודל הבית\דירה

           ניקיון- בסוף הארוע 

           חנייה - תלוי באזור

פארק ציבורי- משפחות רבות בוחרות לעשות את יום ההולדת עם מתנפח מחוץ לבית בחצר הקרובה לביתם יתרון משמעות בפארק היא היכולת להביא מספר מתנפחים רב מכיון שאין הגבלה של מקום אפשר להתפרס על שטח רב .  יתרון נוסף הוא בסוף האירוע הרבה יותר פשוט לאסוף את הלכלוך שהצטבר לפחים הגדולים שהפארק מציע ובכך להימנע מניקיון חוזר של הבית. 

במידה ובחרת לארגן את יום ההולדת עם מתנפחים בפארק ציבורי יהיה צורך בנקודת חשמל מניסיון חברת מתנפחים ונהנים ישנם פארקים שבהם ניתן להתחבר לנקודת חשמל בדרך כלל של חנויות צמודות ובמידה ואין נקודת חשמל ניתן להשכיר גנרטור למתנפח פשוט מאוד להפעלה . וישנה חנייה בשפע . שימו לב כי אחראיות הפעלת הציוד חלה על השוכר ועליו לקבל את האישורים הדרושים בהתאם.

לסיכום: חשמל - בדרך כלל אין, יש צורך בגנרטור

           מקום- תלוי בגודל הבית\דירה

           ניקיון- בסוף האירוע 

           חנייה-  יש 

בניין - כיום במרבית הבניינים החדשים ישנם חדרים מיוחדים לאירועים שבהם ניתן להקים מספר מתנפחים בקלות ללא בעיית חשמל או מקום הניקיון בסוף האירוע גם כן פשוט וחנייה ברוב המקומות ישנה גם חנייה .

לסיכום: חשמל - יש

           מקום- תלוי בגודל הבית\דירה

           ניקיון- בסוף האירוע 

           חנייה - תלוי באזור

חוף הים- הפעלת מתקנים מתנפחים לא מומלצת בחוף הים ממגוון סיבות ראשית חול הים עלול לפגוע במפוח ובמתקן עצמו, במידה ויש חופים עם דשא נתייחס למקום כאל פארק ציבורי.

 

2)מספר הילדים- אין דבר מאכזב יותר מלתכנן יום הולדת , להגיע ליום עצמו ולגלות שהמתנפח לא מספיק למספר הילדים , אנו ממליצים חישוב של עשרה ילדים למתקן מתנפח, כמובן שישנה חשיבות רבה למתקן עצמו כמו מידות וההפעלות שהמתנפח מציע לכל מתקן מתנפח מידות שונות והפעלות שונות , ולכן מומלץ להסתכל בתמונות ובתיאור המתנפח.

3)גילאי הילדים-השכרת המתנפחים היבשים ( ללא המים ) מתאימה לילדים עד גיל 8 חלק מהמתנפחים להשכרה יתאימו יותר לילדים קטנים יותר עם מגלשות נמוכות ובריכות כדורים , דבר שיתאים לגילאים של עד גיל 3 , 4 ואילו ילדים בגיל 3 ומעלה יחפשו אתגר רב יותר ולכן נמליץ להשכיר מתנפח עם מגלשה גבוהה יותר המשלב גם קיר טיפוס ומשטח קפיצה - טרמפולינה גדולה , במידה ומדובר בארוע עם מגוון רב של גילאים גם לזה יש פתרון , חלק מהמתנפחים להשכרה משלבים את שלל הפעילויות יחד.

4) גודל המתקן- חשבו היטב כמה מקום תרצו להקדיש למתנפח, בלחיצה על המתנפחים תוכלו לראות את המידות של כל מתקן מתנפח ובכך להתאים את המתנפחים לשטח הפנוי, קחו בחשבון שילדים אוהבים לרוץ ולהשתולל ולכן חשוב לוודא שיהיה מספיק מקום למעבר עבור הילדים, כמו כן המפוח המתחבר למתנפח באמצעות שרוול שאורכו כמטר צריך להימצא במקום המרוחק ממעבר הילדים אל תוך המתנפח.

bottom of page